Pasaciņa

Notikumi

akcija „Skrien visa Daugavpils” 2018

20180413_111407.jpg
     Jau otro reizi kopā ar visu Latviju skries arī Daugavpils!   Otrais no šī gada Latvijas pusmaratoniem norisināsies Daugavpilī jau 29. aprīlī. Būs iespēja skriet 5.5, 10.5, 21.097 km, nūjot,pieteikt bērnus īsajām skriešanas distancēm un mazuļus rāpošanas sacensībām, kā arī pirmo reizi notiks „Mans skrējiens Latvijai” 2km skrējiens bez laika kontroles.  Pieteikšanās un informācija: www.bigbankskrienlatvija.lv  

      13.aprīlī visas dienas garumā- no saules lēkta līdz saules rietam norisinājās akcija „Skrien visa Daugavpils”, kuru organizēja Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Sportlat. Akcijas devīze:
Es varu – Tu vari – Visa Daugavpils var!

Daugavpils pilsētas 10.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi kopā ar saviem vecākiem un izglītības iestādes darbiniekiem aktīvi piedalījās sporta maratonā, lai parādītu Daugavpili kā sportisku, saliedētu un aktīvu pilsētu. Pirms skriešanas mūsu maratona dalībnieki jautri iesildījās ar zibakcijas palīdzību. Skriešanas laikā maratona dalībnieki pārvarēja šķēršļus un piedalījās dažādās jautrās stafetēs.  Sportoja arī mūsu iestādes mazākie bērni, kuri kopā ar savām skolotājām svaigā gaisā piedalījās dažādās kustību aktivitātes.
 Maratona beigās visi sportisti saņēma balvu- piemiņas medali ar maratona logo  un pozitīvu noskaņojumu.

Pateicāmies aktīvākiem grupu vecākiem par atbalstu akcijā SKRIEN VISA DAUGAVPILS!
   

Informāciju sagatavoja : vadītājas vietniece Ilona Andrejeva

,,Spīdi nu, Saulīte, Lieldienas rīta...”

L12.jpg